Važna napomena povodom preuzimanja DL materijala dana 29.9.2018. godine

Obavještavaju se svi vanredni i DL studenti koji studij pohađaju u Azapovićima, da će dana 29.9.2018. godine moći preuzeti korisničko ime i pristupnu šifru za DL sistem isključivo ukoliko su se upisali kao DL studenti u akademsku 2018/2019 godinu ili su potpisali molbu za  prelazak sa vanrednog/redovnog na DL sistem učenja.

Vanredni studenti koji još nisu prešli na DL sistem učenja će dobiti priliku da potpišu molbu za prelazak na DL sistem studija dana 29.9.2018. godine.

Studenti koji ne potpišu molbu za prelazak na DL sistem studija neće moći preuzeti korisničke podatke za DL sistem studija te će se u akademskoj 2018/2019 godini voditi kao vanredni studenti i dužni su pohađati nastavu zajedno sa redovnim studentima što znači da prikupljaju bodove na predispitne aktivnosti prisustvovanjem na nastavi, a ne aktivnošću putem DL sistema.

Nastava za redovne/vanredne studente će biti organizovana utorkom, srijedom, četvrtkom i subotom, ovisno od dana i predmeta sa satnicom u 9:00, 10:00, 12:00 i 13:00 sati.

Navedeno rješenje je rezultat izjašnjenja studenata povodom obavijesti od 25. jula 2018. godine.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Važna napomena povodom preuzimanja DL materijala dana 29.9.2018. godine