Važna obavijest o nastavljanju rada na Pravnom fakultetu

Obavještavaju se svi studenti da Pravni fakultet Univerziteta u Travniku nastavlja sa redovnim radom od 26.5.2020.godine (utorak) sa radnim vremenom od 08:30 do 15:30 sati.

Akademsko osoblje će biti prisutno na fakultetu u ranije utvrđenim terminima rasporeda ljetnog semestra te svi studenti u navedenim terminima mogu obavljati konsultacije i eventualne druge nezavršene aktivnosti s istim.

Nastava ljetnog semestra će se završiti online dok će ispiti biti održani na fakultetu prema rasporedu koji će biti naknadno objavljen.

Formirati će se manje grupe studenata za polaganje ispita u skladu sa kvadraturom prostorija  uz poštivanje ostalih sigurnosnih i higijenskih mjera.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Važna obavijest o nastavljanju rada na Pravnom fakultetu