Obavještenje

Ustavno pravo I, Ustavno pravo II i Savremeni pravno-politički sistemi

Obavještavaju se redovni i vanredni/DL studenti da će se upis ocjena iz predmeta Ustavno pravo I, Ustavno pravo II i Savremeni pravno-politički sistemi kod prof. dr. Džemala Najetovića održati dana 31.10.2019. godine. Svi studenti koji nisu upisali ocjene iz navedenih predmeta dužni su indekse predati asistentu Hamzić Harunu najkasnije do 26. oktobra 2019. godine (od 11. do 22. oktobra indekse predati direktno asistentu Čivić Nihadu). Također, mole se studenti da na ljepljivim stikerima napišu predmete koje upisuju.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavijest: Upis ocjena - Ustavno pravo I, Ustavno pravo II, Savremeni pravno-politički sistemi