VAŽNO OBAVJEŠTENJE ZA PRIJAVU LJETNE ŠKOLE

Obavještavaju se svi studenti koji su zainteresovani za pohađanje ljetne škole pojedinih predmeta da su dužni i obavezni da se prijave putem elektronskog obrasca do 31.7.2019. godine  kako bi se planirali resursi i termini za održavanje iste.

Link elektronskog obrasca (OBAVEZNO POPUNITI): PRIJAVA

Rok za prijavu je produžen najkasnije do 15.8.2019. godine i prijava se može izvršiti na slijedeći e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.  nakon čega će se objaviti raspored ljetne škole.

Termini održavanja ljetne škole bi preliminarno bili u rasponu od 27.8. do 7.9.2019. godine, a tačno će biti utvrđeni sredinom augusta kada će izaći raspored konsultacija i rokova.

Na ljetnoj školi studenti dobijaju dodatni ispitni rok i obradu gradiva za isti u pristupačnom obliku.

Održavanje ljetne škole za predmete ovisi o broju prijavljenih kandidata.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti VAŽNO OBAVJEŠTENJE ZA PRIJAVU LJETNE ŠKOLE