O B A V J E Š T E NJ E

OBAVJEŠTENJE

USTAVNO PRAVO I, SAVREMENI PRAVNO-POLITIČKI SISTEMI, UPRAVNO PRAVO I

Obavještavaju se redovni i vanredni/DL studenti da će se predaja indeksa za upis ocjena iz gore navedenih predmeta održati dana 13.04.2019. godine u 12:00 sati (studentska služba). Svi studenti koji nisu upisali ocjene kod profesora: acc. prof. dr. Džemala Najetovića, prof. dr. Ferida Otajagića, doc. dr. Ajle Škrbić, doc. dr. Djelze Alije-Selamnović - dužni su donijeti indekse. Također, mole se studenti da na ljepljivim stikerima napišu predmet koji upisuju te ime i prezime profesora kod kojeg su polagali.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavještenje: Upis ocjena za redovne i vanredne/DL studente iz predmeta: Ustavno pravo I, Savremeni pravno-politički sistemi, Upravno pravo I