U srijedu 24.10. sa početkom u 10:00 sati u Amfiteatru III Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku dr. Majda Halilović i prof. dr Halil Halilović će održati edukaciju o pravnoj praksi i analizi predmeta u kojima su procesuirana krivična djela silovanja na sudovima u Bosni i Hercegovini.

Po završetku edukativnog ciklusa studenti će dobiti certifikat o učešću u edukaciji.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Edukacija sa studente i akademsko osoblje “Razmatranje i analiza sudskih praksi u predmetima krivičnog djela silovanja u Bosni i Hercegovini”