Obavijest o terminima ispita (R+V)– septembarski ispitni rok iz predmeta

Korporativno upravljanje,

Pravo finansijskih institucija,

Međunarodno finansijsko pravo,

Finansije i finansijsko pravo

Poštovani studenti,

Podsjećamo Vas da će se ispiti iz predmeta:

- Finansije i finansijsko pravo održati u subotu, 15.09.2018.godine u 13:15h, sala 2.

- Međunarodno finansijsko pravo održati u subotu, 15.09.2018.godine u 13:15h, sala 2.

- Korporativno upravljanje održati u subotu, 15.09.2018.godine u 14:15h, sala 2.

- Pravo finansijskih institucija održati u subotu, 15.09.2018.godine u 14:15h, sala 2.

Redovni studenti koji su ostvarili 20 i više bodova u predispitnim aktivnostima izlaze na ispit od 0-45 bodova, a ukoliko imaju manje od 20 bodova rade ispit od 0-65 bodova.

Vanredni studenti koji su ostvarili 10 i više bodova u predispitnim aktivnostima izlaze na ispit od 0-45 bodova, a ukoliko imaju manje od 10 bodova, rade ispit od 0-65 bodova.

Napomena: upis ocjena iz navedenih predmeta za sve studente koji su predhodno položili ispite je 15.09.2018 u 12h u kabinetu prof. dr. Halila Kalača.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavijest o terminima ispita (septembarski rok) za Korporativno upravljanje, Pravo finansijskih institucija, Međunarodno finansijsko pravo i Finansije i finansijsko pravo