Poštovane kolege i kolegice,

Podsjećam Vas da će se ispiti iz predmeta:

- Korporativno upravljanje održati u subotu, 09.06.2016.godine u 12:00h, sala 2.

- Pravo finansijskih institucija održati u subotu, 09.06.2016.godine u 14:00h, sala 2.

Redovni studenti koji su ostvarili 20 i više bodova u predispitnim aktivnostima izlaze na ispit od 0-45 bodova, a ukoliko imaju manje od 20 bodova rade ispit od 0-65 bodova.

Vanredni studenti koji su ostvarili 10 i više bodova u predispitnim aktivnostima izlaze na ispit od 0-45 bodova, a ukoliko imaju manje od 10 bodova, rade ispit od 0-65 bodova.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavijest o terminima ispita – junsko-julski ispitni rok iz predmeta Korporativno upravljanje i Pravo finansijskih institucija (R+V)