Obavijest o obustavljanju redovne nastave usljed preporuke Kriznog štaba FBIH

Obavještavaju se svi studenti na području Tuzlanskog kantona da je obustavljena redovna nastava na lokaciji Maline bb, Živinice usljed preporuke Kriznog štaba FBiH u cilju prevencije pojave oboljelih od koronavirusa.

O početku redovne nastave će blagovremeno biti postavljeno obaviještenje putem web stranice fakulteta.

Svim studentima radi pristupa nastavnim materijalima na DL sistemu (dok traje obustava i dok ne budu obaviješteni o nastavku nastave), su napravljeni pristupni podaci na DL sistem koje će moći preuzeti lično od zaposlenika studentske službe Emira Terzića ili putem e-maila na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.  uz obavezno navođenje imena i prezimena te broja indeksa (radi identifikacije).

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti studentske službe TK Obavijest o obustavljanju redovne nastave usljed preporuke Kriznog štaba FBIH