Erna Kozlo odbranila magistarski rad

Erna Kozlo je 25.9.2021. godine u sali za II i III ciklus studija Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku uspješno odbranila magistarski rad pod naslovom „Učinak kvaliteta usluga na zadovoljstvo i lojalnost korisnika u bankarskom sektoru“, pred komisijom koju su činili: prof. dr. Halid Ganija, prof. dr. Faruk Jašarević i prof. dr.Halil Kalač te stekla akademsko zvanje magistar prava uža naučna oblast ekonomskopravna.

Percipirani kvalitet usluga od strane korisnika (klijenata) signifikantno i pozitivno utiče na njihovo zadovoljstvo i lojalnost, što značajno doprinosi unapređenju poslovanja i profitabilnosti u bankarskom sektoru. Savremena informatička tehnologija u svakom trenutku omogućava transakcije domaćeg i međunarodnog platnog prometa bez obzira na vrijeme te evidenciju stanja i prometa po računu, što korisnicima (klijentima) osigurava maksimalnu efikasnost i optimizaciju odnosno dostupnost i ima pozitivnog odraza na razinu kvaliteta usluga.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Odbrane radova i disertacija Erna Kozlo odbranila magistarski rad