Dana 2.12.2015. godine sa početkom u 11h sati na Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku studentica postdiplomskog studija Šestić Aida, profesor engleskog jezika i književnosti, je odbranila magistarski rad pod nazivom „Pravo na odgoj i obrazovanje na maternjem jeziku" pred Komisijom koja je zasjedala u sljedećem sazivu: član i predsjednik Komisije prof. dr Ferid Otajagić, član i mentor Komisije prof. dr Džemal Najetović, član Komisije prof. dr Mensur Kustura i sekretar Komisije Djelza Alija-Selmanović, MA.

Odbranom magistarske teze Šestić Aida je stekala uslove stručnog naučnog zvanja magistra prava - uže međunarodnopravne naučne oblasti. Odbrani su, pored članova Komisije, prisustvovali članovi porodice i prijatelji. Rad je ocjenjen najvišom ocjenom 10 (izvrstan).

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Odbrane radova i disertacija Aida Šestić odbranila magistarski rad na temu „Pravo na odgoj i obrazovanje na maternjem jeziku"