KONKURS ZA IZBOR DEKANA NA PRAVNOM FAKULTETU UNIVERZITETA U TRAVNIKU

Na osnovu Odluke Senata broj 341/20 od 30.6.2020. godine Pravni fakultet Univerziteta u Travniku raspisuje

KONKURS ZA IZBOR DEKANA NA PRAVNOM FAKULTETU UNIVERZITETA U TRAVNIKU

Za izbor i imenovanje dekana na mandat u trajanju od 4 godine.

Uslovi konkursa: kandidat za izbor dekana mora ispunjavati uslove propisane Zakonom o visokom obrazovanju SBK/KSB (Službene novine SBK/KSB, br. 4/13) i Statutom Univerziteta u Travnikubroj 600/19 od 24.10.2019. godine.

Uz prijavu na konkurs kandidat obavezno prilaže: biografiju, uvjerenje o državljanstvu, rodni list, uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi sudski postupak za krivično djelo i privredni prijestup nespojiv s funkcijom dekana, uvjerenje da kandidat nije osuđivan za krivično djelo i privredni prijestup nespojiv s funkcijom dekana, diplomu trećeg ciklusa studija, rješenje o nostrifikaciji diplome ako je ista stečena u inostranstvu i odluku o izboru u zvanje najmanje vanrednog profesora.

Svu neophodnu dokumentaciju za izbor kandidati su dužni dostaviti na adresu Pravni fakultet Univerziteta u Travniku, Azapovići br. 439, 71250 Kiseljak do 31.7.2020. godine.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Konkursi KONKURS ZA IZBOR DEKANA NA PRAVNOM FAKULTETU UNIVERZITETA U TRAVNIKU