Predavanje povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

U četvrtak, 27.2.2020. godine u prostorijama Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku je održano prigodno predavanje povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine. Prisutni su imali mogućnost da se upoznaju sa državnopravnim razvitkom Bosne i Hercegovine s posebnim osvrtom na period sticanja nezavisnosti. Predavač, dekan Pravnog fakulteta acc. prof.dr. Džemal Najetović je istakao značaj obilježavanja Dana nezavisnosti i pozvao prisutne da ulaganjem u svoje obrazovanje i pravne vještine rade na očuvanju nezavisnosti i samostalnosti Bosne i Hercegovine.

Nakon navedenog predavanja je održan i sastanak osoblja Pravnog fakulteta na kojem je još jednom naglašen značaj koji akademska zajednica ima u izgradnji prosperitetne budućnosti na tlu Bosne i Hercegovine. Sastanak je okončan prigodnim druženjem povodom navedenog praznika.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Predavanje povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine