U petak, 26. aprila 2019. godine, Naučnoistraživački institut "Ibn Sina" posjetilil su acc.prof. dr. Džemal Najetović, dekan Pravnog fakulteta Univerziteta  u Travniku i doc. dr. Benjamina Londrc. Dekan, acc.prof.dr. Najetović je istaknuo važnost ove naučne saradnje na tragu obogaćivanja bh. akademske zajednice. Direktor Instituta "Ibn Sina", dr. Kazem Zoghi Barani je zahvalio gostima na posjeti i založio se za definiranje zajedničkih naučnih aktivnosti. Upriličena posjeta je samo početak buduće saradnje. Delegacija Nučnoistraživačkog instituta „Ibn Sina“ posjetila je početkom mjeseca Pravni fakultet Univerziteta u Travniku, gdje su imali priliku vidjeti kapacitete kojima fakultet raspolaže, te saznati nešto više o aktivnostima Fakulteta. Pravni fakultet Univerziteta u Travniku uvijek je otvoren za saradnju sa institucijama koje u cilju imaju unaprjeđenje nauke i društva u cjelini.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Delegacija Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku posjetila Naučnoistraživački institut "Ibn Sina"