Provedena akcija dobrovoljnog darivanja krvi na Pravnom fakultetu

Pravni fakultet Univerziteta u Travniku, u saradnji sa Zavodom za transfuziju FBiH, organizovao je akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Akcija je održana 14.04.2018. godine u prostorijama Fakulteta.

Menadžment Pravnog fakulteta se rado odazvao pozivu za organizaciju ove zdravstveno-socijalne akcije i na taj način dao svoj doprinos nastojanjima da se u BiH, kao i u ostalim evropskim državama, uspostavi partnerski odnos između dobrovoljnih darivaoca krvi, društvene zajednice i službe za transfuziologiju.

Do sada, ovo je najuspješnija akcija darivanja krvi studenata, asistenata, profesora i drugih uposlenika.

U okviru ove akcije sakupilo se preko trideset i pet doza krvi.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Provedena akcija dobrovoljnog darivanja krvi na Pravnom fakultetu