Pravni fakultet Univerziteta u Travniku u posjeti srednjim školama

Predstavnici Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku, viši asistent mr. sc. Ajla Škrbić i viši asistent Haris Hasić, MA, tokom aprila posjetili su veliki broj srednjih škola u Srednjobosanskom kantonu i Kantonu Sarajevo, kako bi učenike završnih godina upoznali sa pogodnostima studiranja na Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku. I ove godine sa predstavnicima Pravnog fakulteta škole su obilazili i predstavnici Fakulteta za menadžment i poslovnu ekonomiju, viši asistent Lejla Dacić i asistent Tarik Džambegović.

Pravni fakultet Univerziteta u Travniku je predstavljen kroz multimedijalnu prezentaciju koja je nastojala približiti učenicima srednjih škola način studiranja na najvećem privatnom pravnom fakultetu u Bosni i Hercegovini. Učenici su, između ostalog, obaviješteni o mogućnostima studiranja na novom kampusu Univerziteta u Travniku, pogodnostima studiranja na fakultetu na kojem predaju samo najveći domaći i međunarodni stručnjaci, kao i o cijenama školarine te mnogobrojnim olakšicama koje nudi Pravni fakultet Univerziteta u Travniku. Predstavnici Pravnog fakulteta su odgovorili i na mnoga pitanja u vezi sa upisom, smjerovima na Fakultetu, organizacijom nastave, ocjenjivanjem, praktičnim dijelom nastave, te na druga pitanja. Takođe, Pravni fakultet je za sve učenike obezbijedio i veliki broj informativnog materijala o Pravnom fakultetu i Univerzitetu u Travniku.

Ovo je još jedan od načina na koji Pravni fakultet upoznaje javnost o ovoj veoma važnoj bosanskohercegovačkoj obrazovnoj ustanovi.

GALERIJA FOTOGRAFIJA

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Pravni fakultet Univerziteta u Travniku u posjeti srednjim školama