Prof. dr. Džemal Najetović novi dekan Pravnog fakulteta

Nakon što je na sjednici Naučnonastavnog vijeća Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku za novog dekana imenovan prof. dr. Džemal Najetović  na mandatni period od 4 godine počev od akademske 2016/2017 godine isti je funkciju dekana preuzeo 1. oktobra 2016. godine. Prof. dr. Mensur Kustura koji je u proteklom periodu obnašao funkciju dekana Pravnog fakulteta izvršio je primopredaju dužnosti te svom nasljedniku zaželio sreću i uspjeh u mandatnom periodu koji slijedi.

U narednom periodu, Dekan i ostali članovi Uprave, nastavno i administrativno osoblje, usmjeriće se ka održanju i poboljšanju kvaliteta nastave i vannastavnih aktivnosti, održanju postojeće i sticanju novih akreditacija, te osiguranju većeg broja prilika za međunarodnu saradnju i naučni razvoj. Profesor Džemal Najetović je trenutno u zvanju vanrednog profesora na užim naučnim oblastima javnopravna i međunarodnopravna. Rukovodstvo Fakulteta, na čelu sa dekanom prof. dr. Džemalom Najetovićem, nastaviti će put unapređenja, modernizacije i internacionalizacije ove institucije.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Prof. dr. Džemal Najetović novi dekan Pravnog fakulteta