Posljednje pripreme za Maturantsku paradu

Iščekujući sa nestrpljenjem završetak školske godine, maturanti već planiraju nastvak obrazovanja. Plesna akademija „Romantik“ godinama unazad, uspješnim aktivnostima ujedinjuje sve maturante Bosne i Hercegovine. Cilj organizacije je druženje maturanata u jedinstvenom projektu pod nazivom „Maturantska parada“, koja se uspješno održava već deset godina.

Pripreme Maturantske parade su održane ispred kampusa Pravnog fakulteta i Fakulteta za menadžment i poslovnu ekonomiju Univerziteta u Travniku na lokaciji Azapovići,  koji su jedan od sponzora ovogodišnje parade. Uposlenici Univerziteta dočekali su ovogodišnju generaciju maturanata, organizovali obilazak učioničkih i drugih prostorija Pravnog fakulteta i Fakulteta za menadžment i poslovnu ekonomiju,  te nakon toga upriličili prigodnu zakusku. Sama manifestacija, koja je održana dana 8.5.2016. godine, uveličana je nastupom kantautora Deniala Ahmetovića, koji je izrazio zadovoljstvo što je dio ove manifestacije.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Posljednje pripreme za Maturantsku paradu