Posjeta studenata Pravnog fakulteta sajmu knjiga

Inostrani studenti Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku, u petak 22. 04. 2016. godine posjetili su 28. Međunarodni sarajevski sajam knjiga. Ove godine zemlja partner na sajmu bila je Republika Turska, što je rezultiralo velikim brojem turskih izlagača na ovogodišnjem sajmu. Ta činjenica posebno je obradovala studente Pravnog fakulteta iz Republike Turske koji su na taj način imali priliku da dođu do nekih najnovijih izdanja na turskom jeziku, kako stručne literature za potrebe školovanja, tako i drugih zanimljivih štiva.

Studente posebno je obradovao ambasador Republike Turske u Bosni i Hercegovini, njegova ekselencija Cihad Erginay, sa kojim su naši studenti proveli ugodne trenutke u neformalnom razgovoru i neizbježnom fotografisanju.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Posjeta studenata Pravnog fakulteta sajmu knjiga