Pravni fakultet Univerziteta u Travniku 7. novembra 2015. godine obilježava dvadesetogodišnjicu od potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma. U sklopu programa organizuje se javna tribina na navedenu temu i promocija knjige akademika prof. dr. Mirka Pejanovića Država Bosna i Hercegovina i demokratija. Pozivamo Vas da svojim prisustvom i aktivnim učešćem date doprinos programu koji će se održati u amfiteatru 3 sa početkom u 9:30 h. Detaljna agenda nalazi se u nastavku:

PROGRAM

• Otvaranje programa: prof. dr. Mensur Kustura, dekan Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku;
  • Promotivna izlaganja o knjizi: Država Bosna i Hercegovina i demokratija, akademika prof. dr. Mirka Pejanovića;
  • Promotori knjige: prof. dr. Kasim Trnka, emeritus Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku, prof. dr. Džemal Najetović, redovni profesor Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku ;
  • Javna tribina: “Politička budućnost države Bosne i Hercegovine u XXI stoljeću

Izlaganje prof. dr. Mirka Pejanovića, dopisnog člana ANU BiH.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Tribina i promocija knjige prof. dr. Mirka Pejanovića "Država Bosna i Hercegovina i demokratija"