Tradicija, kultura i običaji u fokusu interkulturalne saradnje

Dana 24.03.2015. godine u sklopu obilježavanja Dana općine Travnik, studenti Pravnog fakulteta su učestvovali na Interkulturalnoj večeri, koju su organizirali studenti Edukacijskog fakulteta i Fakulteta za tehničke studije, zajedno sa studentima iz Republike Turske.

Ovom prilikom predstavljena je kultura, tradicija i običaji Republike Turske i BiH, a kao najistaknutije organizirano je zajedničko druženje studenata sa različitih fakulteta Univerziteta u Travniku.

Asocijacija studenata Univerziteta u Travniku planira nastaviti organiziranje zajedničkih susreta između studenata iz BiH i studenta iz Republike Turske.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Tradicija, kultura i običaji u fokusu interkulturalne saradnje