Obavještenje o dislociranoj nastavi na području Tuzlanskog kantona

Pravni fakultet Univerziteta u Travniku će počev od akademske 2017/2018 godine organizovati dislociranu nastavu za sva tri ciklusa studija u novom objektu koji se nalazi u neposrednoj blizini Tuzle i Živinica, na adresi Maline bb.

Univerzitet u Travniku je  vodeći po broju studenata i nastavnog osoblja u BiH, a u  fokusu svih aktivnosti su studenti kojima se pruža vrhunsko obrazovanje i kontinuitet u njihovom usavršavanju.

Pravni fakultet Univerziteta u Travniku okuplja veliki broj eminentnih stručnjaka iz oblasti pravnih nauka. Posjeduje savremeno opremljene prostore na atraktivnim lokacijama, veliki bibliotekarski fond te organizuje brojne  kulturno-obrazovne sadržaje.

Djeca bez roditelja, učenici generacije i odlični učenici sve četiri godine srednjoškolskog obrazovanja imaju posebne pogodnosti pri upisu za redovno školovanje, a za sve studente omogućeno je i plaćanje školarine na više mjesečnih rata.

Također su predviđeni dodatni popusti za sve studente koji prelaze sa drugih Univerziteta.

Sa velikim zadovoljstvom pozivamo vas da budete dio naše zajedničke budućnosti.

INFORMACIJE O AKREDITACIJI

TROŠKOVI STUDIJA