Važno obavještenje za sve studente Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku

Obavještavaju se svi studenti Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku da će se u skaldu sa novim Zakonom o finansijskom poslovanju ("Službene novine Federacije BIH", broj 48/16 od 22.6.2016. godine) koji se primjenjuje od 30.12.2016. godine obračunavati dnevna kamata u visini od 0,04% na sva dospjela dugovanja studenata prema Fakultetu kao i 100,00 KM za prekoračenje dospjelog dugovanja za više od 30 dana.

Fakultet je navedeno dužan obračunavati u suprotnom podliježe kaznenim odredbama navedenog Zakona.

Shodno navedenom kontinuirano će se povećavati dug studenata ako isti ne izmiruju, a u skladu sa gore navedenim zakonom, te se svi studenti mole da što hitnije izmire sva svoja dospjela dugovanja prema Fakultetu.

UPRAVA FAKULTETA

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Važno obavještenje za sve studente Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku