Dino Delić je 21.02.2015. godine odbranio magistarski rad na temu „Ugovor o doživotnom izdržavanju u BiH“ na Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku.

Kandidatu Deliću je mentor bio prof. dr Šefkija Čović, emeritus, predsjednik komisije je bio prof. dr Suad Hamzabegović a član komisije je bio prof. dr Ismet Alija. Komisija je istakla da je kandidat na kvalitetan način obradio ovu materiju koja je od izuzetnog značaja ali je u isto vrijeme i relativno slabo istražena, te da po tom pitanju rad predstavlja naučni doprinos razumjevanju materije.

Odbrani je prisustvovao i Dekan Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku, prof. dr Mensur Kustura koji je, po uspješnoj odbrani kandidata istom uručio primjereno priznanje.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Odbrane radova i disertacija Dino Delić odbranio magistarski rad na Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku