Obavijest povodom predstojećih januarsko-februarskih ispitnih rokova

Studenti su dužni prijaviti ispite za prvi rok januarsko-februarskih ispitnih rokova u periodu od 27.12. do 30.12.2016. godine te od 9.1. do 16.1.2017. godine u studentskoj službi Fakulteta.

Svi studenti koji nisu izmirili svoje dospjele finansijske obaveze prema Fakultetu, a u skladu sa potpisanim ugovorom o školovanju su dužni prije početka januarsko-februarskih ispitnih rokova da izmire iste, u suprotnom neće moći izaći na predstojeće ispite.

Za sve dodatne informacije vezane za dugovanja studenti se mogu obratiti referentu za finansije Jasni Ibrahimpašić na prvom spratu Fakulteta.

Uprava Fakulteta

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavijest povodom predstojećih januarsko-februarskih ispitnih rokova