Poziv za prisustvo predavanju prof. dr Eric Englea 20.12.2016. godine u 9:30

U utorak 20.12. sa početkom u 9:30 sati u Amfiteatru 3 Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku prof. dr  Eric Engle će održati predavanje o aktuelnim pravnim kontekstima djelovanja takozvane Islamske države Sirije i Levant (ISIS) i mogućnostima procesuiranja njihovih izvršitelja na Međunarodnom krivičnom sudu.

Prof. dr Eric Engle je magistrirao pravne nauke na Univerzitetu u Sorboni, Univerzitetu u Versaju, Univerzitetu u Humboldtu, a doktorirao je na Univerzitetima u St. Luisu i Bremenu. Predavao je na brojnim univerzitetima u Velikoj Britaniji, Francuskoj, Njemačkoj, Estoniji, Rusiji i Ukrajini, među kojima se ističe Univerzitet Harvard.

Ovim putem se pozivaju sva zainteresovana lica da prisustvuju predavanjima.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Poziv za prisustvo predavanju prof. dr Eric Englea 20.12.2016. godine u 9:30