Obavještavaju se svi studenti koji do sada nisu položili završni niti popravni ispit iz predmeta KP II da će im biti data mogućnost da isti polažu usmeno 20.12.2014.godine u 12.00 h u kabinetu doc. dr Gordane Mršić. Svi studenti su dužni na ispit donijeti popunjenu prijavu i index.

Pri spremanju ispita posebnu pažnju obratiti na slijedeće tematske cijeline:

1. Krivična djela protiv života i tijela (opće napomene o krivičnim djelima protiv života i tijela, kvalificirana i privilegirana krivična djela).
  2. Krivična djela protiv slobode i prava čovjeka i građanina (opće napomene o krivičnim djelima protiv života i tijela, kvalificirana i privilegirana krivična djela).
  3. Razlika između krivičnog djela protupravno oduzimanje slobode i otmice.
  4. Krivična djela protiv braka, porodice i mladeži (opće napomene o krivičnim djelima protiv života i tijela, kvalificirana i privilegirana krivična djela).
  5. Razlika između krivičnog djela oduzimanje djeteta ili maloljetnika i krivičnog djela zapuštanja ili zlostavljanja djeteta i maloljetnika.
  6. Krivična djela protiv zdravlja ljudi (opće napomene o krivičnim djelima protiv života i tijela, kvalificirana i privilegirana krivična djela).
  7. Krivična djela protiv privrede, poslovanja i sigurnosti platnog prometa (opće napomene o krivičnim djelima protiv života i tijela, kvalificirana i privilegirana krivična djela).
  8. Krivična djela iz oblasti stečaja (prouzrokovanje stečaja, lažni stečaj, zlouporaba u stečajnom postupku).
  9. Krivična djela povrede autorskih prava - opće napomene o krivičnim djelima (razlika između krivičnog djela zlouporabe autorskih prava i nedozvoljenog korištenja autorskih prava).
  10. Krivična djela protiv imovine – opće napomene o krivičnim djelima protiv imovine (krađa, vrste krađe).

v.ass Šaćirović Lejla

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavijest - vanredni termin polaganja ispita iz predmeta KP II za studente koji nisu položili ispit