Na Pravnom Fakultetu Univerziteta u Travniku održana odbrana završnih radova

U subotu, 27.09.2014. godine u Sali za II i III ciklus studija Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku održana je odbrana završnih radova za studente I ciklusa studija, smjer Poslovno pravo.

Odbrani su prisustvovali članovi komisije koja je formirana Rješenjem o imenovanju komisije za odbranu završnog rada.

Rezimirajući odbranjene radove, članovi komisije su istakli zadovoljstvo kvalitetom završnih radova te trudom i ozbiljnošću koji su jasno vidljivi iz samih radova kandidata.

Ukazano je i na to da će odbranjeni radovi biti uvršteni u biblioteku Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku i kao takvi biti dostupni široj javnosti i na taj način doprinijeti razvoju nauke u Bosni i Hercegovini.

Kandidati koji su uspješno odbranili završni rad, pozvani su da nastave studij na II ciklusu studija, smjer Poslovno pravo na Pravnom fakultetu.

Studij I ciklusa Poslovnog prava na Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku traje tri godine, odnosno šest semestara. Po uspješnom završetku studija, studenti stiču titulu Bachelor/Bakalaur poslovnog prava sa ostvarenih 180 ECTS kredita.

Autor teksta: Amina Hajdarević

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Na Pravnom Fakultetu Univerziteta u Travniku održana odbrana završnih radova