Prijem u dekanatu povodom izdavanja nove knjige

U dekanatu Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku, u četvrtak, 23. februara upriličen je prijem povodom izdavanja knjige „Država i demokratija“ autorâ prof. dr Mensura Kusture i prof. dr Ferida Otajagića. Knjiga „Država i demokratija“ izlaže, u dvije zasebne cjeline, dva važna društvena fenomena. Namijenjena je naučnoj i stručnoj javnosti, studentima na sva tri ciklusa studija, ali i pojedincima koji žele da se upoznaju sa najvažnijim savremenim fenomenima od kojih zavisi kvalitet života savremenog čovjeka. Ovakva praksa nastaviće se na Pravnom fakultetu i prilikom budućih izdanja publikacija (knjiga, udžbenika, monografija i sl). Afirmativni tekstovi o objavljenom djelu biće objavljivani u Zborniku radova Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku, u posebnoj rubrici Osvrti.

Čestitamo autorima i izdavaču!

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Prijem u dekanatu povodom izdavanja nove knjige