Pravni fakultet Univerziteta u Travniku je opredjeljen ka omogućavanju usavršavanja svog kadra i studenata, kako kroz njihovu akademsku razmjenu, tako i kroz učešće na međunarodnim konferencijama. U cilju uspostave i unapređenja saradnje sa univerzitetima u Turskoj,  Univerzitet u Travniku je u potpisao sporazume o međusobnoj saradnji sa Istanbul i Işık Univerzitetom.

Sporazumi su potpisani na dugoročan period od pet godina. Oni omogućavaju akademsku razmjenu nastavnog osoblja u cilju zajedničkog istraživanja, razmjene studenata, te zajedničkog organizovanja međunarodnih konferencija i objavljivanja  rezultata zajedničkih istraživanja.

Sporazumi na orginalnom jeziku ili prevedeni mogu se preuzeti u podnožju ovog članka.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Univerzitet u Travniku potpisao sporazum o međusobnoj saradnji sa Istanbulskim i Işık Univerzitetom