Obavještenje povodom posjete Kazneno-popravnom zavodu Zenica 6.6.2017 godine

Pravni fakultet Univerziteta u Travniku  tradicionalno nastavlja da u sklopu nastavnog predmeta Penologija, koju predaje prof. dr Hana Korać, organizuje studentsku praksu u vidu posjete najvećem zatvoru u našoj državi – Kazneno-popravnom zavodu Zenica, koja će se održati 6.6.2017 godine. Studenti će u sklopu posjete obići nekoliko paviljona gdje će moći vidjeti u kakvim uslovima borave zatvorenici i na koji način se vrši penološki tretman u zatvoru, nakon obilaska studenti će imati priliku da prisustvuju predavanjima kao i interaktivno učestvovanje u diskusiji.

Ovim putem želimo da obavijestimo studente četvrte godine da je prevoz za odlazak u Zenicu organizovan, a polazak je u utorak 6.6.2017 u 10:00 sati ispred zgrade Pravnog fakulteta, Azapovići 439.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavještenje povodom posjete Kazneno-popravnom zavodu Zenica 6.6.2017 godine