Obavijest: SPPS, MJP1, MJP2 - obavještenje o promjeni termina vanrednog ispita

Univerzitet u Travniku

Pravni fakultet

Obavještenje o promjeni termina vanrednih  ispita

Obavještavaju se studenti da je vrijeme vanrednih ispita iz predmeta Savremeni pravno-politički sistemi, Međunarodno javno pravo I i Međunarodno javno pravo II, predviđenih za 21.2. kod prof. dr. Džemala Najetovića, promijenjeno te će ispiti biti održani kako slijedi:

-          Savremeni pravno-politički sistemi u 13h;

-          Međunarodno javno pravo I i II u 14h.

Ispiti će biti održani u dekanatu, a u skladu sa Odlukom o načinu sprovođenja ispita na I ciklusu studija (broj: 01-640-2/15 od 8.12.2015.) i Odlukom o utvrđivanju novčane naknade za prenos nastavnih predmeta i održavanje ispita na vanrednim ispitnim rokovima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku (broj: 413/15-1 od 5.8.2015.).

Kiseljak, 20.2.2017.

Vi ste ovdje: Početna Studentska služba Obavijesti Obavijest: SPPS, MJP1, MJP2 - obavještenje o promjeni termina vanrednog ispita