Ambasador Palestine u BiH, Nj.E. Khaled Allatrash, održao je 18.05. predavanje na Pravnom fakultetu u Kiseljaku. Predavanju su prisustvovali studenti III godine i studenti postdiplomskog studija sa međunarodnopravne katedre, prilikom čega su se bliže upoznali sa bosansko-palestinskim odnosima i aktuelnom političkom situacijom oko palestinskog pitanja.

Predavanje je održano na engleskom jeziku, uz prezentaciju i kratak film na bosanskom jeziku.

Po završetku predavanja dekan Pravnog fakulteta u Kiseljaku, doc. dr. Mensur Kustura, uručio je zahvalnicu Ambasadoru, a nastavak druženja upriličen je u kafeteriji Fakulteta.

Vi ste ovdje: Početna Naučni rad Seminari Ambasador Palestine u BiH, Nj.E. Khaled Allatrash, održao predavanje na Pravnom fakultetu u Kiseljaku