Studenti Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku su 23. oktobra 2017. godine posjetili Sud Bosne i Hercegovine. Organizaciju posjete koordinirali su predstavnici Studentskog Parlamenta, a predstavnici Suda Bosne i Hercegovine su na adekvatan prihvat upoznali studente sa strukturom, nadležnostima i aktivnostima Suda Bosne i Hercegovine, ali i sa svakodnevnim radom odjeljenja suda.

Monitoringom glavnog pretresa u predmetu S1 2 K 022942 17 K studenti Pravnog fakulteta Univeziteta u Travniku su stekli praktično iskustvo u domenu krivičnog prava.

Pravni fakultet Univerziteta u Travniku je na ovaj način još jednom pokazao spremnost ulaganja u kontinuiranu praktičnu edukaciju studenata kroz spajanje pravne teorije i prakse.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Posjeta studenata Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku Sudu Bosne i Hercegovine