RADIONICA OSCE - POZIV ZA DOSTAVU PRIJAVA

Misija OSCE-a u Bosni i Hercegovini organizuje vannastavnu Radionicu o međunarodnom kaznenom pravu i tranzicijskoj pravdi.

Radionica je osmišljena kao napredni program obuke zasnovan na vještinama, za studente starijih godina pravnih fakulteta, kao i fakulteta kriminalistike i kriminologije, na BiH univerzitetima.

Cilj Radionice je osposobiti učesnike ključnim znanjima iz oblasti prava kako bi se mogli zaposliti na pozicije koje su vezane za tranzicijsku pravdu i međunarodno kazneno pravo, uključujući pravosudni sektor, te kako bi bili spremni baviti se konkretnim pitanjima koja proizilaze iz predmeta ratnih zločina ili su u vezi s njima. Kroz ovu Radionicu studenti će direktno dobiti priliku da kroz praktične primjere steknu znanja i vještine o tehničkim aspektima, od istaknutih pravnika i drugih stručnjaka na polju tranzicijske pravde u ovoj državi.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti RADIONICA OSCE - POZIV ZA DOSTAVU PRIJAVA